Stoliki bonsai

MEIBOKU 2D

Stolik roboczy MEIBOKU 2D to produkt głównie do pracy przy dużych roślinach bonsai.

Blat o wymiarach 50 cm x 50 cm z powłoką antypoślizgową projektu MEIBOKU posiada innowacyjny, bardzo prosty system otworów umożliwiający stabilizację, mocowanie rośliny pasami lub hakami.
Otwory pełnią również funkcję uchwytów na narzędzia podczas pracy. Stolik charakteryzuje się bardzo dużą stabilnością co daje możliwość pracy z bardzo ciężkimi roślinami, nawet w najwyższych zakresach roboczych. Wysokość stolika można ustalać przy pomocy znajdujących się w zestawie uchwytów mocujących blat do podstawy. Trzy uchwyty o długościach 10 cm, 25cm, oraz 50 cm pozwalają na ustalenie wysokości podstawowej na poziomie odpowiednio 45 cm, 62cm oraz 88 cm. Dodatkowo podstawa hydrauliczna daje jeszcze możliwość płynnego podniesienia wysokości blatu o maksymalnie ~16 cm. Blat stolika można dowolnie obracać a podstawa hydrauliczna posiada także funkcję blokady tego obrotu.

MEIBOKU 3D

Stolik roboczy MEIBOKU 3D to produkt do pracy przy małych roślinach bonsai.

Stolik wyposażony jest w blat roboczy o wymiarach 20 cm x 15 cm z powłoką antypoślizgową oraz innowacyjny systemem otworów umożliwiających stabilizację rośliny za pomocą pasów znajdujących się w zestawie.
Stolik można zamontować oczywiście do naszego dużego stolika roboczego MEIBOKU 2D ale także do biurka, stołu lub nawet krzesła za pomocą ścisku. Blat zamocowany jest na przegubie kulowym, umożliwiającym jego obrót o 360 stopni oraz pochylenie o 45 stopni w każdym kierunku. Wycięcie w podstawie uchwytu pozwala na jednostronne nachylenie stolika nawet o 90 stopni. Uchwyt wykonany jest z aluminium.